Основні компоненти БРІДЖЕС
 
 
 • АгроБізнес поїздки

  АгроБізнес поїздки

  Багаторічний досвід Американських фермерів, найновіші розробки дослідницьких центрів і лабораторій США...

 • Консалтинг

  Консалтинг

  Успіх в аграрному бізнесі - це результат комплексного підходу, який передбачає постійний аналіз та удосконалення технологій...

 • Управління ґрунтами

  Відбір та тестування ґрунту

  Здоровий ґрунт - невід'ємна частина успіху у виробництві сільськогосподарських культур і основний актив будь-якої аграрної компанії...

Американська Бізнес Програма БРІДЖЕС заснована в 2008 році з метою стимулювання розвитку високоприбуткового аграрного бізнесу в країнах з економікою, що розвивається, за допомогою впровадження передових Американських технологій у сфері виробництва, переробки, управління, маркетингу і логістики сільськогосподарської продукції, а також у сфері агрострахування, агрокредитування та біржової торгівлі.
Програма БРІДЖЕС є продовженням Американської програми «Фермер - Фермеру», яка в Україні фінансувалася Американським Агентством Міжнародного Розвитку (USAID) на протязі 14-ти років. З 1994 по 2008 рр. ми розробили і реалізували більше 500 консультаційних проектів у всіх сферах агробізнесу. Програма БРІДЖЕС – це результат ефективної реалізації державної програми USAID, яка стала основою для створення успішної консультаційної бізнес програми.


Основним завданням БРІДЖЕС є підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємств агробізнесу та його інфраструктури.

Успішна реалізація консультаційної програми забезпечується командною роботою професійних координаторів і досвідчених експертів аграрного бізнесу з США, а також України, Канади, Нової Зеландії, Польщі, Республіки Білорусь та Грузії.