Основні компоненти БРІДЖЕС
 
 
 • Консультаційні поїздки

  Консультаційні поїздки

  Багаторічний досвід Американських фермерів, найновіші розробки дослідницьких центрів і лабораторій США...

 • Консалтинг

  Консалтинг

  Успіх в аграрному бізнесі - це результат комплексного підходу, який передбачає постійний аналіз та удосконалення технологій...

 • Управління ґрунтами

  Відбір та тестування ґрунту

  Здоровий ґрунт - невід'ємна частина успіху у виробництві сільськогосподарських культур і основний актив будь-якої аграрної компанії...

 • Експерти кращих агрономічних шкіл 667х375

  Сучасный агроном

  Для багатьох компаній корпоративні виїзди закордон вже давно стали традицією.

 • Trade Platforms1

  Торговельні майданчики

  В умовах зростаючої конкуренції виробники повинні шукати нові шляхи для збуту продукції та виходи на найкращі ринки.

 • SME Development

  Розвиток МСП та фінансового сектора

  Спрямовуючи зусилля на підтримку сталого економічного розвитку в Україні та покращення конкурентоспроможності країни

Американська Бізнес Програма БРІДЖЕС заснована в 2008 році з метою стимулювання розвитку високоприбуткового аграрного бізнесу в країнах з економікою, що розвивається, за допомогою впровадження передових Американських технологій у сфері виробництва, переробки, управління, маркетингу і логістики сільськогосподарської продукції, а також у сфері агрострахування, агрокредитування та біржової торгівлі.
Програма БРІДЖЕС є продовженням Американської програми «Фермер - Фермеру», яка в Україні фінансувалася Американським Агентством Міжнародного Розвитку (USAID) на протязі 14-ти років. З 1994 по 2008 рр. ми розробили і реалізували більше 500 консультаційних проектів у всіх сферах агробізнесу. Програма БРІДЖЕС – це результат ефективної реалізації державної програми USAID, яка стала основою для створення успішної консультаційної бізнес програми.

   
Growth 2

Основним завданням БРІДЖЕС є підвищення прибутковості та конкурентоспроможності підприємств агробізнесу та його інфраструктури.

   

Успішна реалізація консультаційної програми забезпечується командною роботою професійних координаторів і досвідчених експертів аграрного бізнесу з США, а також України, Канади, Нової Зеландії, Польщі, Республіки Білорусь та Грузії.